ICM0805ER121M
CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
قسمت # NOVA:
318-2525864-ICM0805ER121M
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ICM0805ER121M
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100 MHz 370mA DCR 300mOhm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهVishay Dale
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهICM-0805
رتبه بندی ولتاژ - DC50V
رتبه بندی ولتاژ - AC-
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
اندازه / ابعاد 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
بسته / موردHorizontal, 4 PC Pad
تعداد خطوط2
امپدانس @ فرکانس 120 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)370mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 300mOhm
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.057" (1.45mm)