SC-26-S010JH
CMC 101.5UH 26A 3LN TH
قسمت # NOVA:
318-2561129-SC-26-S010JH
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SC-26-S010JH
بسته استاندارد:
15
برگه اطلاعات فنی:
101.5 µH @ 10 kHz 3 Line Common Mode Choke Through Hole 26A DCR 1.5mOhm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهKEMET
RoHS 1
سلسلهSC
رتبه بندی ولتاژ - DC500V
رتبه بندی ولتاژ - AC500V
دمای عملیاتی 25°C ~ 120°C
نوع نصبThrough Hole
اندازه / ابعاد 1.969" Dia (50.00mm)
شماره محصول پایه SC-26
بسته / موردHorizontal, 6 PC Pin
اندوکتانس @ فرکانس 101.5 µH @ 10 kHz
تعداد خطوط3
رتبه فعلی (حداکثر)26A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 1.5mOhm
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 1.102" (28.00mm)