DLP2ADN281HL4L
CMC 80MA 4LN 280 OHM SMD
قسمت # NOVA:
318-2525854-DLP2ADN281HL4L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DLP2ADN281HL4L
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
4 Line Common Mode Choke Surface Mount 280 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 5.75Ohm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهDLP2A
رتبه بندی ولتاژ - DC5V
رتبه بندی ولتاژ - AC-
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
اندازه / ابعاد 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
شماره محصول پایه DLP2ADN
بسته / مورد0804 (2010 Metric), 8 Lead
تعداد خطوط4
امپدانس @ فرکانس 280 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)80mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 5.75Ohm
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.036" (0.92mm)