RN218-0.9-02-27M
CMC 27MH 900MA 2LN TH
قسمت # NOVA:
318-2560658-RN218-0.9-02-27M
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RN218-0.9-02-27M
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
27 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 620mOhm (Typ)
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهSchaffner EMC Inc.
RoHS 1
سلسلهRN
رتبه بندی ولتاژ - DC-
رتبه بندی ولتاژ - AC300V
دمای عملیاتی -40°C ~ 100°C
نوع نصبThrough Hole
اندازه / ابعاد 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm)
شماره محصول پایه RN218
بسته / موردVertical, 4 PC Pin
اندوکتانس @ فرکانس 27 mH @ 10 kHz
تعداد خطوط2
رتبه فعلی (حداکثر)900mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 620mOhm (Typ)
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
آژانس تایید ENEC, UR, VDE
ارتفاع (حداکثر) 0.799" (20.30mm)