SRF3216A-601Y
CMC 300MA 2LN 600OHM SMD AECQ200
قسمت # NOVA:
318-2526631-SRF3216A-601Y
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SRF3216A-601Y
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 800mOhm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهSRF3216A
رتبه بندی ولتاژ - DC50V
رتبه بندی ولتاژ - AC-
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
اندازه / ابعاد 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
شماره محصول پایه SRF3216A
بسته / موردHorizontal, 4 PC Pad
تعداد خطوط2
امپدانس @ فرکانس 600 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)300mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 800mOhm
امکانات -
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترSignal Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.087" (2.20mm)