EXC-24CP221U
CMC 350MA 2LN 220 OHM SMD
قسمت # NOVA:
318-2544215-EXC-24CP221U
شماره قطعه سازنده:
EXC-24CP221U
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 220 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 400mOhm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهEXC24
رتبه بندی ولتاژ - DC5V
رتبه بندی ولتاژ - AC-
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
اندازه / ابعاد 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
شماره محصول پایه EXC-24
بسته / مورد0504 (1210 Metric), 4 Lead
تعداد خطوط2
امپدانس @ فرکانس 220 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)350mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 400mOhm
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.024" (0.60mm)