SC-30-050H
CMC 500UH 30A 2LN TH
قسمت # NOVA:
318-2559585-SC-30-050H
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SC-30-050H
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
500 µH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 30A DCR 3mOhm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهKEMET
RoHS 1
سلسلهSC
رتبه بندی ولتاژ - DC250V
رتبه بندی ولتاژ - AC250V
دمای عملیاتی -25°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
اندازه / ابعاد 2.165" Dia (55.00mm)
شماره محصول پایه SC-30
بسته / موردHorizontal, No Base, 4 PC Pin
اندوکتانس @ فرکانس 500 µH @ 10 kHz
تعداد خطوط2
رتبه فعلی (حداکثر)30A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 3mOhm
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 1.181" (30.00mm)