TLF9UA103WR23K1
CMC 10MH 230MA 2LN TH
قسمت # NOVA:
318-2558961-TLF9UA103WR23K1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TLF9UA103WR23K1
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
10 mH @ 1 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 230mA DCR 4.5Ohm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهTaiyo Yuden
RoHS 1
سلسلهTLF9
رتبه بندی ولتاژ - DC-
رتبه بندی ولتاژ - AC250V
دمای عملیاتی -25°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
اندازه / ابعاد 0.669" L x 0.433" W (17.00mm x 11.00mm)
بسته / موردVertical, 4 PC Pin
اندوکتانس @ فرکانس 10 mH @ 1 kHz
تعداد خطوط2
رتبه فعلی (حداکثر)230mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 4.5Ohm
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.630" (16.00mm)