RT8532-20-2M5
CMC 2.5MH 20A 3LN TH
قسمت # NOVA:
318-2558249-RT8532-20-2M5
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RT8532-20-2M5
بسته استاندارد:
70
برگه اطلاعات فنی:
2.5 mH @ 100 kHz 3 Line Common Mode Choke Through Hole 20A DCR 7mOhm (Typ)
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهSchaffner EMC Inc.
RoHS 1
سلسلهRT
رتبه بندی ولتاژ - DC-
رتبه بندی ولتاژ - AC600V
دمای عملیاتی -40°C ~ 100°C
نوع نصبThrough Hole
اندازه / ابعاد 2.205" L x 1.457" W (56.00mm x 37.00mm)
شماره محصول پایه RT8532
بسته / موردVertical, 6 PC Pin
اندوکتانس @ فرکانس 2.5 mH @ 100 kHz
تعداد خطوط3
رتبه فعلی (حداکثر)20A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 7mOhm (Typ)
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 2.362" (60.00mm)