SI5347B-B-GM
IC CLK BUFFER PLL 64QFN
قسمت # NOVA:
34-3095739-SI5347B-B-GM
شماره قطعه سازنده:
SI5347B-B-GM
برگه اطلاعات فنی:
IC 350MHz 1 64-VFQFN Exposed Pad
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 64-QFN (9x9)
شماره محصول پایه SI5347
تقسیم کننده / ضرب کنندهYes/No
تامین کننده ولتاژ1.71V ~ 3.47V
فرکانس - حداکثر 350MHz