MAX31180AUA+
IC CLK GEN LOW JITTER 8USOP
قسمت # NOVA:
34-229699-MAX31180AUA+
شماره قطعه سازنده:
MAX31180AUA+
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
IC 134MHz 1 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
More Information
دسته بندیساعت/زمان - مولدهای ساعت، PLL، سینت سایزرهای فرکانس
سازندهAnalog Devices Inc./Maxim Integrated
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-uMAX-EP|8-uSOP-EP
شماره محصول پایه MAX31180
ورودیClock, Crystal
خروجی ساعت
سلسله-
بسته / مورد8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PLLYes
نسبت - ورودی:خروجی1:1
دیفرانسیل - ورودی:خروجیNo/No
تقسیم کننده / ضرب کنندهNo/Yes
تامین کننده ولتاژ3V ~ 3.6V
فرکانس - حداکثر 134MHz