ADF4002BCPZ-RL
IC PLL FREQUENCY SYNTH 20-LFCSP
قسمت # NOVA:
34-3097473-ADF4002BCPZ-RL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADF4002BCPZ-RL
بسته استاندارد:
5,000
Clock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector IC 400MHz 1 20-WFQFN Exposed Pad, CSP
More Information
دسته بندیساعت/زمان - مولدهای ساعت، PLL، سینت سایزرهای فرکانس
Package case 20-WFQFN Exposed Pad, CSP
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 20-LFCSP (4x4)
شماره محصول پایه ADF4002
ورودیCMOS, TTL
خروجی ساعت
تایپ کنیدClock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector
PLLYes with Bypass
نسبت - ورودی:خروجی2:1
دیفرانسیل - ورودی:خروجیYes/No
تقسیم کننده / ضرب کنندهYes/No
تامین کننده ولتاژ2.7V ~ 3.3V
فرکانس - حداکثر 400MHz