HSC200R10J
RES CHAS MNT 0.1 OHM 5% 200W
قسمت # NOVA:
514-989488-HSC200R10J
شماره قطعه سازنده:
HSC200R10J
بسته استاندارد:
2
برگه اطلاعات فنی:
100 mOhms ±5% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor
پوشش، نوع مسکنAluminum
اندازه / ابعاد3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)1.654" (42.00mm)
بسته / موردAxial, Box
دمای عملیاتی -55°C ~ 200°C
شماره محصول پایه HSC200
ترکیب بندیWirewound
توان (وات) 200W
میزان شکست-
سبک سربTerminal Screw Type
تحمل±5%
ضریب دمای±50ppm/°C
ویژگی نصبFlanges
امکانات -
مقاومت 100 mOhms