HSC10016R6J
RES CHAS MNT 16.6 OHM 5% 100W
قسمت # NOVA:
514-1613383-HSC10016R6J
شماره قطعه سازنده:
HSC10016R6J
بسته استاندارد:
10
برگه اطلاعات فنی:
16.6 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor
More Information
دسته بندیمقاومت های پایه شاسی
سازندهTE Connectivity Passive Product
RoHS 1
سلسلهHS, CGS
پوشش، نوع مسکنAluminum
اندازه / ابعاد2.579" L x 1.870" W (65.50mm x 47.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)1.024" (26.00mm)
بسته / موردAxial, Box
دمای عملیاتی -55°C ~ 200°C
شماره محصول پایه HSC100
ترکیب بندیWirewound
توان (وات) 100W
میزان شکست-
سبک سربSolder Lugs
تحمل±5%
ضریب دمای±50ppm/°C
ویژگی نصبFlanges
امکانات -
مقاومت 16.6 Ohms