TGHLVR500JE
RES CHAS MNT 0.5 OHM 5% 200W
قسمت # NOVA:
514-989996-TGHLVR500JE
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TGHLVR500JE
برگه اطلاعات فنی:
500 mOhms ±5% 200W Thick Film Chassis Mount Resistor
RoHS 1
سلسلهTGH
پوشش، نوع مسکنEpoxy Coated
اندازه / ابعاد1.496" L x 0.980" W (38.00mm x 24.90mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.483" (12.26mm)
بسته / موردSOT-227-2
دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C
ترکیب بندیThick Film
توان (وات) 200W
میزان شکست-
سبک سربM4 Threaded
تحمل±5%
ضریب دمای±250ppm/°C
ویژگی نصبFlanges
امکانات Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency
مقاومت 500 mOhms