TGHEV100RFE
100W RESISTOR 100 OHM 1%
قسمت # NOVA:
514-1100921-TGHEV100RFE
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TGHEV100RFE
بسته استاندارد:
10
برگه اطلاعات فنی:
100 Ohms ±1% 100W Thick Film Chassis Mount Resistor
More Information
دسته بندیمقاومت های پایه شاسی
سازندهOhmite
RoHS 1
سلسلهTGHE
پوشش، نوع مسکنCeramic
اندازه / ابعاد1.378" L x 0.669" W (35.00mm x 17.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.248" (6.30mm)
بسته / موردModule
دمای عملیاتی -55°C ~ 130°C
ترکیب بندیThick Film
توان (وات) 100W
میزان شکست-
سبک سربQuick Connects
تحمل±1%
ضریب دمای±150ppm/°C
ویژگی نصبFlanges
امکانات Non-Inductive
مقاومت 100 Ohms