KAL25FB3R00
RES CHAS MNT 3 OHM 1% 25W
قسمت # NOVA:
514-1269417-KAL25FB3R00
شماره قطعه سازنده:
KAL25FB3R00
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
3 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
More Information
دسته بندیمقاومت های پایه شاسی
سازندهStackpole Electronics Inc
RoHS 1
سلسلهKAL
پوشش، نوع مسکنAluminum
اندازه / ابعاد1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.577" (14.66mm)
بسته / موردAxial, Box
دمای عملیاتی -55°C ~ 275°C
ترکیب بندیWirewound
توان (وات) 25W
میزان شکست-
سبک سربSolder Lugs
تحمل±1%
ضریب دمای±50ppm/°C
ویژگی نصبFlanges
امکانات Moisture Resistant
مقاومت 3 Ohms