RBEF03008R000KFB00
300W 8 OHM RIBBON-WIRE FIXED
قسمت # NOVA:
514-1100876-RBEF03008R000KFB00
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RBEF03008R000KFB00
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
8 Ohms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor
More Information
دسته بندیمقاومت های پایه شاسی
سازندهVishay Dale
RoHS 1
سلسلهRBEF
پوشش، نوع مسکنVitreous Enamel Coated
اندازه / ابعاد1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
بسته / موردRadial, Tubular
دمای عملیاتی -55°C ~ 415°C
ترکیب بندیWirewound
توان (وات) 300W
سبک سربSolder Lugs
تحمل±10%
ضریب دمای-
ویژگی نصبBrackets (not included)
امکانات Pulse Withstanding
مقاومت 8 Ohms