TE2500B47RJ
RES CHAS MNT 47 OHM 5% 2500W
قسمت # NOVA:
514-989698-TE2500B47RJ
شماره قطعه سازنده:
TE2500B47RJ
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
47 Ohms ±5% 2500W Wirewound Chassis Mount Resistor
More Information
دسته بندیمقاومت های پایه شاسی
سازندهTE Connectivity Passive Product
RoHS 1
سلسلهTE, CGS
پوشش، نوع مسکنSilicone Coated
اندازه / ابعاد2.362" Dia x 23.622" L (60.00mm x 600.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
بسته / موردRadial, Tubular
دمای عملیاتی -25°C ~ 225°C
شماره محصول پایه TE2500
ترکیب بندیWirewound
توان (وات) 2500W
میزان شکست-
سبک سربSolder Lugs
تحمل±5%
ضریب دمای±440ppm/°C
ویژگی نصبBrackets
امکانات Flame Proof, Safety
مقاومت 47 Ohms