TGHPV50R0KE
SOT-227 600W 50 OHM
قسمت # NOVA:
514-1100501-TGHPV50R0KE
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TGHPV50R0KE
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
50 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor
RoHS 1
سلسلهTGH600
پوشش، نوع مسکن-
اندازه / ابعاد1.496" L x 0.984" W (38.00mm x 25.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.480" (12.20mm)
بسته / موردSOT-227-2
دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C
ترکیب بندیThick Film
توان (وات) 600W
میزان شکست-
سبک سربM4 Threaded
تحمل±10%
ضریب دمای±250ppm/°C
ویژگی نصبFlanges
امکانات Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency
مقاومت 50 Ohms