HSC3001R0J
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 300W
قسمت # NOVA:
514-989942-HSC3001R0J
شماره قطعه سازنده:
HSC3001R0J
بسته استاندارد:
2
برگه اطلاعات فنی:
1 Ohms ±5% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor
پوشش، نوع مسکنAluminum
اندازه / ابعاد5.039" L x 2.874" W (128.00mm x 73.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)1.654" (42.00mm)
بسته / موردAxial, Box
دمای عملیاتی -55°C ~ 200°C
ترکیب بندیWirewound
توان (وات) 300W
میزان شکست-
سبک سربTerminal Screw Type
تحمل±5%
ضریب دمای±50ppm/°C
ویژگی نصبFlanges
امکانات -
مقاومت 1 Ohms