A11CSP12VDC1.2R
RELAY AUTO SPDT 12VDC PCB RESIST
قسمت # NOVA:
461-1867168-A11CSP12VDC1.2R
شماره قطعه سازنده:
A11CSP12VDC1.2R
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
More Information
دسته بندیرله های خودرو
سازندهCIT Relay and Switch
RoHS 1
سلسلهA1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه A11CSP
برق کویل 1.2W
ولتاژ سیم پیچ12VDC
رتبه بندی تماس (جاری)30 A
ولتاژ سوئیچینگ75VDC - Max
جریان سیم پیچ 100 mA
نوع کویلNon Latching
ولتاژ باید کار کند8.4 VDC
ولتاژ باید آزاد شود1.2 VDC
زمان عملیات10 ms
زمان انتشار7 ms
مقاومت کویل 120 Ohms