A11CSQ12VDC1.5R
RELAY AUTO SPDT 12VDC QC RESISTO
قسمت # NOVA:
461-1867380-A11CSQ12VDC1.5R
شماره قطعه سازنده:
A11CSQ12VDC1.5R
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
More Information
دسته بندیرله های خودرو
سازندهCIT Relay and Switch
RoHS 1
سلسلهA1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSocketable
شماره محصول پایه A11CSQ
برق کویل 1.5W
ولتاژ سیم پیچ12VDC
رتبه بندی تماس (جاری)30 A
ولتاژ سوئیچینگ75VDC - Max
جریان سیم پیچ 125 mA
نوع کویلNon Latching
ولتاژ باید کار کند8.4 VDC
ولتاژ باید آزاد شود1.2 VDC
زمان عملیات10 ms
زمان انتشار7 ms
مقاومت کویل 96 Ohms
مواد تماسSilver Tin Oxide (AgSnO)
امکانات Resistor, Sealed - Fully
فرم تماسSPDT (1 Form C)
سبک خاتمهPlug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)