SRF0703-4R7M
INDUCT ARRAY 2 COIL 4.7UH SMD
قسمت # NOVA:
328-2741017-SRF0703-4R7M
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SRF0703-4R7M
برگه اطلاعات فنی:
Shielded 2 Coil Inductor Array 18.8 µH Inductance - Connected in Series 4.7 µH Inductance - Connected in Parallel 40.6mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 3.09 A Nonstandard
تعداد کویل2
اندوکتانس - به صورت موازی متصل است 4.7 µH
اندوکتانس - متصل در سری 18.8 µH
رتبه فعلی - موازی3.09 A
رتبه فعلی - سری1.55 A
اشباع فعلی - موازی3.78 A
اشباع فعلی - سری1.89 A
مقاومت DC (DCR) - موازی 40.6mOhm Max
مقاومت DC (DCR) - سری 242mOhm Max
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
شماره محصول پایه SRF0703
اندازه / ابعاد0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
تحمل±20%
محافظShielded
رتبه بندی ها-
ارتفاع 0.142" (3.60mm)