SRF1260-4R7Y
INDUCT ARRAY 2 COIL 4.7UH SMD
قسمت # NOVA:
328-2741062-SRF1260-4R7Y
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SRF1260-4R7Y
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
Shielded 2 Coil Inductor Array 18.8 µH Inductance - Connected in Series 4.7 µH Inductance - Connected in Parallel 13.7mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 7.18 A Nonstandard
More Information
دسته بندیآرایه ها، ترانسفورماتورهای سیگنال
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهSRF1260
تعداد کویل2
اندوکتانس - به صورت موازی متصل است 4.7 µH
اندوکتانس - متصل در سری 18.8 µH
رتبه فعلی - موازی7.18 A
رتبه فعلی - سری3.59 A
اشباع فعلی - موازی9.71 A
اشباع فعلی - سری4.86 A
مقاومت DC (DCR) - موازی 13.7mOhm Max
مقاومت DC (DCR) - سری 47.9mOhm Max
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته / موردNonstandard
شماره محصول پایه SRF1260
اندازه / ابعاد0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
تحمل±30%
محافظShielded
رتبه بندی ها-
ارتفاع 0.244" (6.20mm)