EEH-ZA1E680XV
CAP ALUM POLY HYB 68UF 25V SMD
قسمت # NOVA:
62-567763-EEH-ZA1E680XV
شماره قطعه سازنده:
EEH-ZA1E680XV
بسته استاندارد:
900
برگه اطلاعات فنی:
68 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 30mOhm 10000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهZA, Anti-Vibration
تایپ کنیدHybrid
ظرفیت68 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 30mOhm
اندازه / ابعاد0.248" Dia (6.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.327" (8.30mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه EEH-ZA
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.10000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 300 mA @ 100 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 2 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی25 V