ECASD60J337M009KA0
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
قسمت # NOVA:
62-277465-ECASD60J337M009KA0
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECASD60J337M009KA0
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
330 µF 6.3 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 9mOhm 2000 Hrs @ 105°C
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت330 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 9mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.122" (3.10mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 3.5 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی6.3 V