PCV1H470MCL1GS
CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V SMD
قسمت # NOVA:
62-454970-PCV1H470MCL1GS
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PCV1H470MCL1GS
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
47 µF 50 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 30mOhm 3000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهNichicon
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهPCV
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت47 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 30mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.394" (10.00mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.3000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 2.2 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی50 V