A700X107M12RATE015
CAP ALUM POLY 100UF 12.5V SMD
قسمت # NOVA:
62-568102-A700X107M12RATE015
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A700X107M12RATE015
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
100 µF 12.5 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 15mOhm -
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت100 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 15mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.169" (4.30mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه A700X
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.-
جریان ریپل با فرکانس بالا 3.9 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی12.5 V