16SEPC100MW
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
قسمت # NOVA:
62-568273-16SEPC100MW
شماره قطعه سازنده:
16SEPC100MW
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
100 µF 16 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 10mOhm 5000 Hrs @ 105°C
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت100 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 10mOhm
اندازه / ابعاد0.248" Dia (6.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.354" (9.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 16SEPC
فاصله سرب0.098" (2.50mm)
طول عمر @ Temp.5000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 234 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 4.68 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی16 V