A759BQ336M1VAAE075
CAP ALUM POLY 33UF 20% 35V T/H
قسمت # NOVA:
62-455506-A759BQ336M1VAAE075
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A759BQ336M1VAAE075
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
33 µF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 75mOhm 2000 Hrs @ 125°C
RoHS 1
سلسلهA759
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت33 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 75mOhm
اندازه / ابعاد0.197" Dia (5.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.472" (12.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه A759BQ
فاصله سرب0.079" (2.00mm)
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 34.5 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 690 mA @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی35 V