A700D127M006ATE015
CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD
قسمت # NOVA:
62-568637-A700D127M006ATE015
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A700D127M006ATE015
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
120 µF 6.3 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 15mOhm 2000 Hrs @ 125°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهKEMET
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهAO-Cap A700
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت120 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 15mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.122" (3.10mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه A700D
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 4.1 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی6.3 V