A758BG106M1EAAE070
CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V T/H
قسمت # NOVA:
62-277040-A758BG106M1EAAE070
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A758BG106M1EAAE070
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
10 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 70mOhm 5000 Hrs @ 105°C
RoHS 1
سلسلهA758
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت10 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 70mOhm
اندازه / ابعاد0.197" Dia (5.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.315" (8.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه A758BG
فاصله سرب0.079" (2.00mm)
طول عمر @ Temp.5000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 750 mA @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی25 V