16SVPT560M
CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD
قسمت # NOVA:
62-567873-16SVPT560M
شماره قطعه سازنده:
16SVPT560M
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
560 µF 16 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 14mOhm 20000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهOS-CON™, SVPT
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت560 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 14mOhm
اندازه / ابعاد0.315" Dia (8.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.472" (12.00mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 16SVPT
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.20000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 247.5 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 4.95 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی16 V