ECASD60D477M006K00
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
قسمت # NOVA:
62-277084-ECASD60D477M006K00
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECASD60D477M006K00
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
470 µF 2 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 6mOhm 1000 Hrs @ 105°C
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت470 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 6mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.110" (2.80mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه ECASD60D
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.1000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 3.5 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی2 V