10SVP33M
CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
قسمت # NOVA:
62-277026-10SVP33M
شماره قطعه سازنده:
10SVP33M
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
33 µF 10 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 70mOhm 2000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهOS-CON™, SVP
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت33 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 70mOhm
اندازه / ابعاد0.197" Dia (5.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.236" (6.00mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 10SVP
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 55 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 1.1 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی10 V