ECASD40D227M009K00
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
قسمت # NOVA:
62-277726-ECASD40D227M009K00
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECASD40D227M009K00
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
220 µF 2 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 9mOhm 1000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهECAS
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت220 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 9mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.075" (1.90mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه ECASD40D
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.1000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 3 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی2 V