25SVF56M
CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD
قسمت # NOVA:
62-277939-25SVF56M
شماره قطعه سازنده:
25SVF56M
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
56 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 30mOhm 1000 Hrs @ 125°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهOS-CON™, SVF
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت56 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 30mOhm
اندازه / ابعاد0.248" Dia (6.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.236" (6.00mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 25SVF
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.1000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 44 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 880 mA @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی25 V