PHH225MKP3370QE4
CAP ALUM POLY HYB 370UF 63V T/H
قسمت # NOVA:
62-785659-PHH225MKP3370QE4
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PHH225MKP3370QE4
بسته استاندارد:
352
برگه اطلاعات فنی:
370 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead 6.1mOhm 3000 Hrs @ 125°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهKEMET
RoHS 1
سلسلهPHH225
تایپ کنیدHybrid
ظرفیت370 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 6.1mOhm
اندازه / ابعاد0.638" Dia (16.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)1.445" (36.70mm)
بسته / موردRadial, Can - Mounting Ring - 4 Lead
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه PHH225M
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.3000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 7.9 A @ 100 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 39.5 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل-10%, +30%
ولتاژ - نامی63 V