A759EA106M1JAAE060
CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V T/H
قسمت # NOVA:
62-277043-A759EA106M1JAAE060
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A759EA106M1JAAE060
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
10 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 60mOhm 2000 Hrs @ 125°C
RoHS 1
سلسلهA759
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت10 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 60mOhm
اندازه / ابعاد0.248" Dia (6.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.236" (6.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه A759EA
فاصله سرب0.098" (2.50mm)
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 82.9 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 1.658 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی63 V