ECASD40D337M006KA0
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
قسمت # NOVA:
62-277452-ECASD40D337M006KA0
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECASD40D337M006KA0
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
330 µF 2 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 6mOhm 2000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهECAS
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت330 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 6mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 3 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی2 V