PLF1C471MDO1TD
CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
قسمت # NOVA:
62-455759-PLF1C471MDO1TD
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PLF1C471MDO1TD
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
470 µF 16 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 9mOhm 2000 Hrs @ 105°C
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت470 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 9mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.512" (13.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 6.1 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی16 V