APSG250ELL820MF08S
CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V T/H
قسمت # NOVA:
62-678418-APSG250ELL820MF08S
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
APSG250ELL820MF08S
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
82 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 28mOhm 15000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهUnited Chemi-Con
RoHS 1
سلسلهNPCAP™-PSG
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت82 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 28mOhm
اندازه / ابعاد0.248" Dia (6.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.354" (9.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
فاصله سرب0.098" (2.50mm)
طول عمر @ Temp.15000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 2.78 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی25 V