35SVT120M
CAP ALUM POLY 120UF 20% 35V SMD
قسمت # NOVA:
62-567982-35SVT120M
شماره قطعه سازنده:
35SVT120M
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
120 µF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 18mOhm 2000 Hrs @ 125°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهOS-CON™, SVT
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت120 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 18mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.500" (12.70mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 35SVT
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 220 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 4.4 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی35 V