EEF-CX0G331R
CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
قسمت # NOVA:
62-568026-EEF-CX0G331R
شماره قطعه سازنده:
EEF-CX0G331R
بسته استاندارد:
3,500
برگه اطلاعات فنی:
330 µF 4 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 15mOhm 2000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهSP-Cap CX
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت330 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 15mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.075" (1.90mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه EEF-CX
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 5.1 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی4 V