ECG-CY0J331R
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
قسمت # NOVA:
62-568551-ECG-CY0J331R
شماره قطعه سازنده:
ECG-CY0J331R
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
330 µF 6.3 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 15mOhm 2000 Hrs @ 85°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهSP-Cap CY
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت330 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 15mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.118" (3.00mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه ECG-CY
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 85°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 5.1 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی6.3 V