16SEPC470M+T
CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
قسمت # NOVA:
62-277057-16SEPC470M+T
شماره قطعه سازنده:
16SEPC470M+T
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
470 µF 16 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 10mOhm 5000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
سلسلهOS-CON™, SEPC
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت470 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 10mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.512" (13.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 16SEPC
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
طول عمر @ Temp.5000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 305 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 6.1 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی16 V