AVT20020E500R0KE
ADJ PWR RES 500 OHM 225W CHAS MT
قسمت # NOVA:
416-1576992-AVT20020E500R0KE
شماره قطعه سازنده:
AVT20020E500R0KE
برگه اطلاعات فنی:
500 Ohms 225 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 10.512" (267.00mm) Length
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 225 W
قطر1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
تحمل±10%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 500 Ohms
طول 10.512" (267.00mm)