AVT02506E3R000KE
ADJ PWR RES 3 OHM 25W CHAS MT
قسمت # NOVA:
416-1576915-AVT02506E3R000KE
شماره قطعه سازنده:
AVT02506E3R000KE
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
3 Ohms 25 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm) 2.000" (50.80mm) Length
More Information
دسته بندیمقاومت قدرت قابل تنظیم
سازندهVishay Huntington Electric Inc.
RoHS 1
سلسلهAVT
بسته / موردRadial, 3 Lead, Tubular
نوع نصبChassis Mount
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 25 W
قطر0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm)
تحمل±10%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 3 Ohms
طول 2.000" (50.80mm)