AVT20020E250R0KE
ADJ PWR RES 250 OHM 225W CHAS MT
قسمت # NOVA:
416-1577132-AVT20020E250R0KE
شماره قطعه سازنده:
AVT20020E250R0KE
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
250 Ohms 225 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 10.512" (267.00mm) Length
More Information
دسته بندیمقاومت قدرت قابل تنظیم
سازندهVishay Huntington Electric Inc.
RoHS 1
سلسلهAVT
بسته / موردRadial, 3 Lead, Tubular
نوع نصبChassis Mount
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 225 W
قطر1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
تحمل±10%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 250 Ohms
طول 10.512" (267.00mm)